КОНСТРУКТОР ВПРАВ

Онлайн-посібник з медіаграмотності для викладачів журналістики

Збірник «Конструктор вправ» містить практичні завдання з інфомедійної грамотності, інтегрованої до фахової підготовки студентів-журналістів. Кожна вправа присвячена одній із тем медіаграмотності, супроводжується аудіоподкастом словника до «Конструктора» і рекомендаціями щодо предметів журналістської підготовки, до яких ці завдання можуть бути інтегровані.  

Конструктор вправ. Збірник практичних завдань з інфомедійної грамотності, інтегрованої до фахової підготовки студентів-журналістів. Колектив авторів. Відп. ред. та упоряд. Будівська Г., Дуцик Д., Тараненко О. Київ: IREX, 2022.

Детальніше про посібник тут.

 

За розділом
За предметом
За темою
Застосувати
Скинути

Про посібник

Детальніше

Матеріали розроблені в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великої Британії та США, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

Зміст матеріалів не обов’язково відображає думку та не є офіційною позицією Урядів Великої Британії та США. Представлені матеріали дозволяється використовувати із навчальною метою та за умови, якщо це здійснюється безоплатно для кінцевого споживача. У використанні в освітній діяльності обов’язковим є посилання на IREX та проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»